The East (2013)


hakkında -/- info:
Zal Batmanglij, ingilizce,116 dk

--- spoiler ---

Biz Doğu'yuz. Sizin uyandırma servisiniziz. Sizden hiçbir şey saklamıyoruz. Biz siziz. Sıkıcı işlerinizden bunalıp kaçarak açık havada koşturduğunuz sabahlarız biz. Birini ilk kez öpüp ondan karşılık aldığınız anız biz. Biz uykunuzun tutmadığı geceleriz. Gözlerinizi tavana dikip, bu mu yani, "Hayattan payıma düşen bu mu?" dediğiniz o geceleriz. Hayır. Hepinizin içinde korku bilmeyen bir özgürlük var.

--- spoiler ---


Eko-anarşist bir yapı olan The East'in hedefinde yolsuzlukları ve suç dosyaları örtbas edilen belli başlı şirketler vardır. Küresel elitlere kendi sömürülerinden biraz olsun tattıran bu grubun eylemleri, kısa süre içinde ana akım medya'da yankı bulur. Özel bir güvenlik şirketi olan Hiller Brood, eski bir FBI ajanı olan Sarah Moss'u VIP müşterilerin koruması olarak işe alarak örgütün içine sızması için görevlendirir. Örgütün içine girdikten sonra özellikle grubun lideri Benji ile yakınlaşan Sarah, The East'in fikirlerini ve ideallerine de sempati duymaya başlar. İki farklı dünyada iki rol arasında kalan kadın, şimdi bir seçim yapmalıdır. Dünyada son yıllarda ekolojik tahribat yapan şirketlere karşı yıkıcı doğrudan eylemler gerçekleştiren ve ABD'de en tehlikeli "terör" örgütleri listesine alınan Earth Liberation Front adlı örgüte gönderme yapılan film bu senenin merak edilen bağımsız yapımlarından bir tanesi.

A successful operative for an elite private intelligence firm is tasked with infiltrating an anarchist group known for executing covert attacks upon major corporations. However, she finds her priorities changing as she befriends the members and begins to develop romantic feelings for its charismatic leader.

fragman -/- trailer:

online izle -/- watch online:

indir -/- download:
linkler dosyanın içindedir (links are in the file)

torrent:
torrentproject arama sonuçları (torrentproject search results)

altyazı -/- subtitles: